0

Jakie sole stosować

Sól himalajska, sól z Morza Martwego, sól z Morza Czarnego, jak również sól kamienna to surowce wykorzystywane przez fachową ekipę projektującą, jak również montującą groty solne i sauny solne, jak również inne obiekty wykonane z soli. Jeśli prowadzimy hotel, albo uzdrowisko i zdołamy rozszerzyć swoją ofertę, warto zaufać specjalistom zajmującym się grotami solnymi.

Taka inwestycja będzie opłacalna, albowiem teraz wiele ludzi korzysta z relaksu i regeneracji, jakie gwarantują seanse w solnych jaskiniach. Dlaczego akurat sól? Sól wzmacnia układ odpornościowy, działa również jako naturalny peeling, oczyszcza i dezynfekuje organizm. Sól poprawia krążenie, jak również uelastycznia i nawilża skórę. Niewątpliwie nie mówimy tutaj o soli spożywczej, ale o specjalnej himalajskiej soli, dostarczanej do grot za pomocą fachowych generatorów. Urządzenia tego typu wytwarzają specjalną solną mgiełkę, dzięki której jest możliwa odpowiednia inhalacja organizmu.

Groty solne są wyposażane w wygodne fotele dla klientów, w systemy oświetleniowe, jak również nagłośnieniowe. Klimatyczna muzyka, ciekawie ułożone światłowody, jak również inhalacja zapewniają świetną terapię dla ludzi, jakie potrzebują prawdziwego odpoczynku i relaksu Badesalz. Sauny solne to perfekcyjny dodatek dla grot.

W takowych obiektach panuje podwyższona temperatura, jak również średnia wilgotność. Owe warunki gwarantują przyzwoite warunki do tego, aby się rzeczywiście odprężyć. Uzdrowiska, SPA&Wellness – wiele jest obiektów, jakie są teraz doposażane w groty solne od wiodących producentów.