0

Kurs astrologii

Zachęcamy na kursy astrologii w Warszawie. Astrologia to płaszczyzna gnozy o kultury stosującej kilku tysięcy lat. Wiedzę tę stosowano także bierze się jeszcze w działalności. Stanowi ona nadal żywa i rozwijana. Wiedza astrologii, a co za tym idzie umiejętność interpretacji indywidualnego kosmogramu urodzeniowego wspiera świadomie zarządzać naszym przeznaczeniem. Rozumiejąc podstawy astrologiczne posiadamy okazja interpretacji kosmogramów osób nam drogich lub całkiem nieznajomych. W czasie kursu łatwo wytłumaczone zostaną wszystkie konieczne elementy astrologicznego abecadła, dzięki czemu uczestnik zdobędzie wiedzę interpretacji horoskopu.Przedmiotem zainteresowań kursu astrologii dla początkujących będą między innymi:

symbolika astrologiczna, kurs astrologii

zapoznanie z energetyką planet i faz (znaków) Zodiaku,

teoria archetypów, tłumaczenie przypadków – archetypy mitologiczne, literackie i filmowe,

dwadasamsy i dekanaty – podział faz Zodiaku,

aspekty planet (relacje kątowe pomiędzy planetami w horoskopie),

sektory (domy) horoskopu, Ascendent, Medium Coeli,

rektyfikacja horoskopu – podstawowe techniki wyszukiwania oraz uściślania godziny urodzenia,

pojęcie dominanty horoskopu,

praktyczne ćwiczenia interpretacji horoskopów, odkrywanie potencjałów,

prognoza astrologiczna (tranzyty, progresje, daty stałe) – planowanie osobistego rozwoju zgodnie ze własnymi potrzebami i indywidualnym rytmem życia,

astrologia porównawcza (połączenia energii w relacjach międzyludzkich, związkach partnerskich),

relokacje (mapy rozwoju potencjałów osobistych) – Twoje miejsce w świecie (astrokartografia, przestrzeń lokalna),

warsztat i etyka pracy astrologa,
nauka astrologii dla początkujących odbywa się w trakcie 2 weekendów. Stanowi zatem kurs dla osób, które właśnie zaczynają naukę Królewskiej Wiedzy.


Grupa kursowa ma zawsze od 6 do 10 osób. Po skończeniu kursu uczestnicy zdobywają imienne dyplomy.


Zachęcamy do zapisania się na zajęcia już dziś! Astrologia to nie tylko atrakcyjne zajęcie ale też umiejętność o sobie i otaczającym nas świecie. Nie poprzez przypadek szwajcarski psychoterapeuta Carl Gustav Jung zdefiniował astrologię jako „sumę wiedzy psychologicznej starożytności”. Poznaj jej podstawy – będzie to doskonale spożytkowany czas w Twoim życiu i najlepsza inwestycja – inwestycja w siebie.