0

Rębaki Mobilne

Jeżeli posiadamy ogród, prowadzimy tartak, czy również zajmujemy się wyrębem drzew w lasach należałoby skorzystać z maszyn, które rozdrabniają pocięte drewno na jeszcze mniejsze kawałki.

Jeżeli możemy szybko posprzątać gałęzie w ogrodzie, czy również pozbyć się towarów powstających w związku z pracą stolarską należałoby postawić na innowacyjne rębaki. Urządzenia rozdrabniają wyroby na części o obwodzie kilku centymetrów.

Tak pocięte drewno może być wykorzystane jako materiał energetyczny np. do ogrzewania pomieszczeń. Systemy zasilane spalinowo, jak również elektrycznie zapewniają doskonałą wydajność, a także mobilność. Możemy podłączyć rozdrabniacz do ciągnika, aby szybciej jak również sprawniej uporządkować gałęzie z drzew, czy również żywopłotów.

Dostawcy oferują trzy typy rozdrabniaczy. Oprócz rębaków bębnowych, możemy skorzystać z maszyn tarczowych, a także śrubowych. Systemy przyśpieszają pracę, zapewniają niskie zużycie paliwa, jak również są proste w użytku. Mogą z nich korzystać też doświadczeni pracownicy tartaków a także zakładów stolarskich, jak również prywatni klienci, jacy chcą uporządkować swoją działkę, czy również przydomowy ogródek.

Chcąc pozbyć się gałęzi po wycince lasów, czy również innego typu wyrobów należałoby już dziś zamówić jeden z modeli rozdrabniaczy. Przetworzone drewno będzie mogło nam posłużyć jako materiał opałowy o znakomitych parametrach. Rębaki do drewna mają szerokie zastosowanie, działają na wysokich obrotach, zapewniają pełne bezpieczeństwo podczas prowadzonych prac. Stacjonarne czy mobilne dają przepiękne możliwości.